Üdvözlök mindenkit! Horváth Gábor (Bobek)
vagyok és Fertődről származom.
Szenvedélyem a kézműves savanyúságok
készítése, és örömmel osztom meg veletek ezt
a különleges világot.
A savanyúságok készítése számomra nemcsak
munka, hanem igazi művészet. Minden
üvegbe lezárt finomság mögött gondos
odafigyelés és szeretet rejlik. Célom nem a
mennyiségi hanem a minőségi áru előállítása.
Őstermelőtől származó alapanyagokkal
dolgozom csak, ezért nem mindig tudok
szolgálni minden általam előállított termékkel.
Amiket előállítok: káposzta saláta,
lilakáposzta, cékla, csalamádé, almapaprika
édes-csípős, káposztával töltött valamint
natúr lecsó, karfiol saláta, savanyított
káposzta, barack, szilva, alma lekvárok,
szeletelt csípős jalapeno. Nem az új dolgokon
gondolkodom hanem a régi bevált
savanyúságok, saláták, lekvárok receptjeinek
az újragondolásában látom a siker kulcsát.
A modern elvárásoknak eleget téve és a
vásárlóim igényét kielégítve készítek
édesítővel készített (teljesen cukormentes)
káposzta salátát valamint céklát is.
A minél inkább fenntartható gazdálkodást
segítően azok a vásárlók, akik a tisztított
720ml-es befőttes üveget visszahozzák, nekik
100Ft engedményt tudok adni üvegenként a
következő vásárlásnál.
Bízom benne, hogy a savanyúságaim
mindenkinek elnyerik a tetszését. Célom, hogy
a termékeim mosolyt csaljanak az arcokra, és
örömmel töltsék el az ízlelőbimbókat.
Szeretettel várom a visszajelzéseket, és
mindig nyitott vagyok az új ötletekre, hogy
még tökéletesebb élményeket nyújthassak.
Köszönöm, hogy megismerhetlek Titeket, és
remélem, hogy hamarosan találkozunk!